Przetacznik Usługi

WYCINANIE LASEROWE

Firma nasza świadczy usługi cięcia laserem następujących blach:

•  Stalowa konstrukcyjna - do 10 mm
•  Nierdzewna - do 6 mm

 
  

MALOWANIE PROSZKOWE

Posiadamy pełną linię do malowania proszkowego, składającą się z wanien do odtłuszczania elementów, kabiny wraz z agregatem do nakładania farby, oraz pieca do wygrzewania pomalowanych elementów, kończącego proces malowania.

Malowane u nas elementy mają bardzo trwałą i estetyczną powłokę.

Wysoką jakość malowania gwarantuje wyspecjalizowana w tej dziedzinie załoga oraz nowoczesny sprzęt.

 
  

MALOWANIE KATAFORETYCZNE

Posiadamy pełną linię do malowania kataforetycznego. Proces malowania tą metodą polega na pokrywaniu malowanych elementów w zanurzeniu wykorzystując zjawisko elektrochemicznego przepływu cząstek farby z roztworu i osadzaniu ich na powierzchni zanurzonego detalu przy jednoczesnym podłączeniu napięcia.
 
  

OBRÓBKA NUMERYCZNA

W naszej ofercie posiadamy maszyny do obróbki CNC w zakresie gięcia rur i profili, gięcia blach oraz obróbki na centrum frezarskim.
 
  
PIEC HARTOWNICZY
Urządzenie przeznaczone jest do hartowania indukcyjnego wałków stalowych o średnicy od 30 do 60 mm. (po ustaleniach możliwość wykonywania innych prac hartowniczych np. inne średnice wałków, koła zembate obwodowo lub ząb po zębie i in.)
Dzięki zastosowaniu urządzenia wysokiej częstotliwości pozwala uzyskiwać wysoką twardość powierzchniową (niska głębokość wnikania).
  

INNE USŁUGI

Oferujemy również: toczenie, frezowanie, spawanie metali, zgrzewanie blach, szlifowanie, obróbkę skrawaniem, obróbkę plastyczną, cięcie blach gilotyną...